Stimați cetățeni,
Din cauza cantităților foarte mari de deșeuri menajere colectate în cursul zilei de astăzi, operațiunea de ridicare a gunoiului nu a putut fi finalizată pe toate străzile din localitățile Vetiș și Oar.
Prin urmare, au rămas câteva străzi de unde deșeurile nu au fost încă ridicate. Colectarea va continua mâine dimineață, iar echipele de salubrizare vor finaliza traseele rămase.
Vă rugăm să lăsați recipientele cu deșeuri la poartă până la finalizarea colectării.
Vă mulțumim pentru înțelegere și colaborare!










